м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
вверхвниз

Описание товара
Плінтус підлоговий МДФ Neuhofer Holz
Плінтус для підлоги PAINT-ON MDF FU116L білий
Розміри: 115х15x2400 мм.
Виробник Австрія. FN Neuhofer Holz GmbH.
Плінтус - завершальна частина інтер'єру, яка також відіграє роль притискання покриття для підлоги по торцях до підлоги.
Існують різні варіанти цього декору: і за кольором, формою, матеріалом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neuhofer Holz |
| Страна производитель | Австрия |
| Материал | МДФ |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Ширина | 15 мм |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 2400 мм |
| Количество в упаковке | 24 шт |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Грунтовка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 183 ₴/пог.м



