м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
вверхвниз

Плінтус для підлоги МДФ PAINT-ON білий 82 мм. Neuhofer Holz
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: FU82L
130 ₴/пог.м
Показать оптовые цены+380979535935
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Плінтус підлоговий МДФ Neuhofer Holz
Плінтус для підлоги PAINT-ON MDF FU82L білий
Розміри: 82х13x2400 мм.
Виробник Австрія. FN Neuhofer Holz GmbH.
Плінтус - завершальна частина інтер'єру, яка також відіграє роль притискання покриття для підлоги по торцях до підлоги.
Існують різні варіанти цього декору: і за кольором, формою, матеріалом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neuhofer Holz |
| Страна производитель | Австрия |
| Материал | МДФ |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 82 мм |
| Длина | 2400 мм |
| Количество в упаковке | 24 шт |
| Цвет | Белый |
| Покрытие | Грунтовка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴/пог.м



