м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
вверхвниз
Распродажа

Клейова коркова підлогаа 4мм. Слейт Мокачіно - 6,5 м.кв.
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SLATE Moccaccino
795 ₴/кв.м
Показать оптовые цены+380979535935
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Коркова підлога клейова SLATE Moccaccino Wicanders
Тип з'єднання: клейовий (є замок, але необхідно приклеювати)
Покриття: лак PU.
Розміри планки:: 4*450*600 мм.
В упаковці:: 2,16 м.кв./8шт.
Країна виробник: Португалія
В наявності: 9 м.кв. (знятий з виробництва у клейовому форматі) наявність уточнюйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amorim |
| Страна производитель | Португалия |
| Тип пробковых полов | Клеевые |
| Класс износостойкости | 31 |
| Ширина панели | 450 мм |
| Длина панели | 600 мм |
| Толщина панели | 4 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.16 кв.м |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Вид покрытия | Лак |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴/кв.м




