м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77

Коркові настінні панелі Hawai Green - розпродаж
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RY76001
1 155 ₴/кв.м
Показать оптовые цены+380979535935
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Коркове покриття для стін Вікандерс Деквол. Колір Hawai Green (Гаваї Грін) RY76001
Тип з'єднання: встик.
Покриття: віск.
Розміри планки:: 600x300x3 мм.
В упаковці: 1,98 м.кв., 11 штук.
Пробкові настінні панелі - це екологічно чисте покриття, яке також є шумо- та теплоізолятором
Таке покриття ідеально підходить для різних приміщень:
-
дитяча кімната,
-
спортивний зал,
-
передпокій,
-
кімната,
-
ванна кімната.
Запрошуємо до нашого салону ознайомитись з новинками!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wicanders |
| Страна производитель | Португалия |
| Цвет | Зелёный |
| Покрытие | Воск |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Количество в упаковке | 11 шт |
| Покрываемая пачкой площадь | 1.98 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма поставки материала | Плитка |
Информация для заказа
- Цена: 1 155 ₴/кв.м


