
Корковий поріг темно-сірий RG 113 - 7 mm (пробковий компенсатор)
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: RG 112
280 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
Корковий поріжок (компенсатор)
Використовується в місцях стику між покриттями для підлоги, між підлогою і стіною, замість порожків і плінтусів (за бажанням).
Виготовляється із кори пробкового дуба, покривається тонованим лаком.
Розміри одного компенсатора: 7*15*900 мм. або 10*15*900 мм.
Зі зразками можете ознайомитися у нас в офісі. Необхідну кількість компенсаторів просимо уточнювати.
Доставляємо по Україні Новою поштою. Можливий самовивіз.
Коркові компенсатори – це не лише практичний, але й декоративний елемент підлоги, використовуваний для з'єднання паркетних дощок перед проведенням шліфувальних та циклювальних робіт. Особливо актуальні вони там, де різні типи покриття перетинаються на одному рівні (паркет, ламінат, плитка, лінолеум, вініл тощо).
Корковий компенсатор дозволяє естетично вирішити переходи від масивних дощок до інших видів покриття підлоги та врівнює зазори, спричинені деформацією.
Головне завдання коркових компенсаторів полягає у тому, щоб компенсувати ширину зазорів між паркетом, яка змінюється внаслідок коливань температури та вологості в приміщенні. Завдяки своєму унікальному властивостям відновлення форми, коркові компенсатори відмінно впораються із цим завданням.
Ідучи в ногу з сучасними тенденціями, коркові компенсатори також використовуються вздовж периметру підлоги, дозволяючи уникнути використання плінтуса.
Коркові компенсатори виготовляються з екологічно чистого матеріалу – стиснутого корку, що робить їх ідеально стійкими до різких змін вологості та температури.
Їх довжина становить 90 см, товщина – 7 мм, 10 мм, висота – 16 мм. Ці поріжки вже фарбовані.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amorim |
| Страна производитель | Португалия |
| Вид порога | Гибкий |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 900 мм |
| Для керамической плитки | Да |
| Монтажные отверстия на профиле | Нет |
| Покрытие | Декорированное |
| Скрытый крепеж | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип порога | Одноуровневый |
| Цвет | Темно-серый |
| Ширина | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Пробка |
- Цена: 280 ₴



