
Плінтус алюмінієвий накладний L-60 чорний/білий/RAL. Товщина 1/12 мм. Висота 60 мм
- В наличии
- Код: ALU-NL60
210 ₴/пог.м
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
Плінтус алюмінієвий накладний Плінтус алюмінієвий L-60 ALU-NL60
Плінтус алюмінієвий накладний (плаский) 60 мм, анодований:
Мінімалістичний дизайн плінтуса. Ідеально поєднується із дверима прихованого монтажу чи стандартними, з драбинами.
Металевий плінтус з анодованого алюмінію покликаний служити вам довго і виглядати стильно та витончено в будь-якому інтер'єрі. Його міцність до зовнішніх впливів настільки висока, що дозволяє монтувати у приміщеннях з високою прохідністю. А вигляд сподобався багатьом дизайнерам.
Товщина алюмінієвого плінтуса дозволяє перекрити технічних зазор (для підлог, що розширюються) між стіною і покриттям для підлоги. На сьогодні це затребуваний та популярний вид плінтуса для підлоги.
Технічна характеристика алюмінієвого плінтуса ALU-NL60 - 60 мм:
Накладний плінтус – це різновид алюмінієвого плінтуса, який підкреслить ваш інтер'єр витонченим виглядом. Якщо ви хочете, щоб плінтус не виступав і був захований у стіну - вам потрібно вибирати плінтус прихованого монтажу - каталог тут.
Колір його може бути різним:
- чорний
- білий
- пофарбований по системі RAL порошковим способом.
Продаж здійснюється планками, як зі спеціальною фурнітурою (ПВХ або алюміній) для спрощення установки, так і без неї - при правильному монтажі з підрізуванням під кутом можна обійтися без фурнітури.
Монтаж клейовий, без монтажних кліпс. Фурнітура не потрібна (всі кути під 45).
Термін фарбування: 14 днів.
По Києву та області виконуємо монтаж, за необхідності.
Розмір планки:
Довжина – 2700 мм.
Висота – 60 мм.
Товщина перекриття - 12 мм. Достатньо для перекриття зазору.
Товщина алюмінію: 5 мм.
Догляд за алюмінієвим плінтусом
Не вимагає спеціальних засобів для чищення, легко очищається нейтральними миючими без абразивних щіток, щоб уникнути подряпин. Завершувати прибирання планки простою водою.
Доставляємо по Україні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Страна производитель | Украина |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Материал | Алюминий |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 2700 мм |
| Сорт плинтуса | A |
| Покрытие | Краска |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество кабель-каналов | Один кабель-канал |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Накладной |
- Цена: 210 ₴/пог.м





