
Підоснова для LVT вінілових підлог silentComfort WINEO
ідеально підходить для укладання під будь-які дизайнерські підлогові покриття з замковим з'єднанням завдяки протискользячій основі (має легку клейову основу).
Дизайнерське підлогове покриття кладеться на підкладку, яка забезпечує достатню адгезію і не дозволяє покриттю зсуватися, що підвищує безпеку.
В той же час підкладка запобігає поширенню ударного шуму і компенсує невеликі нерівності, гарантуючи оптимальне укладання покриття.
Продається рулонами.
Рулон: вісота 1 м, довжина 10 м. (10 м.кв)
Товщина підкладки: 1,5 мм.
Доставляємо Новою поштою. Можливий самовивіз зі складу в Києві.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал: Поліуретан, наповнювачі на основі мінералів
Товщина: 1,5 мм
Ширина рулону: 1 м
Довжина рулону: 10 м
Густина: приблизно 1000 кг/м3
Вага: 1,5 кг/м2
Акустична ізоляція для LVT 4,5 мм ΔLw= 14дБ.
Тепловий опір [R]: 0,01 м2*K/W
Підклад не вимагає використання пароізоляційної плівки
ІНСТРУКЦІЯ З МОНТАЖУ
Розгорніть вздовж стіни перший ряд підкладу - найкраще перпендикулярно до напрямку укладання підлоги.
Покладіть підклад волокном вниз.
Розгорніть наступний ряд підкладу поруч з першим.
Переконайтеся, що підклад щільно покладений (не залишає жодних проміжків) та чистий.
Плівку, яка захищає частину протискользячого покриття підкладу, знімайте тільки тоді, коли це необхідно для укладання вінілової панелі, дійте так до самого кінця.
Підклад не потребує з'єднання.
Бажаємо гарного ремонту!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wineo |
| Страна производитель | Германия |
| Форма поставки материала | Рулон |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Толщина | 15 мм |
| Звукоизоляция | 14 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип напольного покрытия | Ламинат, Паркет |
| Фольгированная подложка | False |
| Теплопроводимость | 1 Вт/м.кв. |
| Площадь покрытия | 10 м² |
| Материал | Полиуретан |
| Тип использования | Для внутренних работ |
- Цена: 2 410 ₴/рулон










