м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
Описание товара
Вініл UNILIN клейовий Vidid Oak Light Natural
Колекція FLEX FINYL, колір Vidid Oak Light Natural
Розміри планки: Довжина 1256 мм. Ширина 194 мм. Товщина 2,5 мм.
Укладання: Клей.
Покриття: LVT.
Фаска: відсутня.
Захисний шар: 0.55 мм.
Клас: 33.
Гарантія: 20 років.
В 1 уп. 3,655 м.кв., 15 планок. Продається кратно упаковкам.
Запрошуємо до нашого салону ознайомитись із взірцями
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unilin |
| Страна производитель | Бельгия |
| Форма поставки материала | Модульная плитка |
| Длина | 1256 мм |
| Ширина | 194 мм |
| Толщина | 2.5 мм |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Класс износостойкости | 33 |
| Количество в упаковке | 15 шт |
| Покрываемая пачкой площадь | 3.655 кв.м |
| Самоклеющаяся | Нет |
| Тип присоединения | Клеевое |
| Наличие фаски | Да |
| Толщина защитного слоя | 0.55 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴/кв.м



