м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
вверхвниз
Новинка

Плінтус алюмінієвий хвилястий 40x11.7x2700 мм RAL9003 белый
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ALU-NV4011-RAL9003
170 ₴/пог.м
Показать оптовые цены+380979535935
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Алюмінієвий хвилястий накладний плінтус Ключук
Металевий плінтус з анодованого алюмінію покликаний служити вам довго і виглядати стильно та витончено в будь-якому інтер'єрі. Його міцність до зовнішніх впливів настільки висока, що дозволяє монтувати у приміщеннях з високою прохідністю та вологістю. А вигляд сподобався багатьом дизайнерам. Незвичайна рифлена поверхня – фішка цього алюмінієвого плінтуса.
Товщина алюмінієвого плінтуса дозволяє перекрити технічний прозір між стіною і покриттям для підлоги. На сьогодні це потрібний та популярний вид плінтуса для підлоги.
Покриття хвилястого плінтуса може бути різним:
-
Анодованим (захищеним) - колір сріблястого матового алюмінію,
-
пофарбований по системі RAL порошковою фарбою (будь-який номер за RAL)
Продаж здійснюється як зі спеціальною металевою фурнітурою для спрощення установки, так і без неї - при правильному монтажі з підрізуванням під кутом 45 градусів можна обійтися без фурнітури. Монтаж клейовий (будь-яка клейова суміш), без монтажних кліпс.
Розмір планки:
Довжина – 2700 мм.
Висота – 40 мм.
Товщина - 11,7 мм, Достатньо для перекриття прозіру.
Доступні кольори: в аноді, RAL 9003 (білий), RAL 9005 (чорний). Можемо пофарбувати в інший колір по RAL.
Ціна вказана на погонний метр, продається планками. Вартість потрібного кольору уточнюйте.
Хвилястий алюмінієвий плінтус – нове рішення для сучасних інтер'єрів!
Плінтус продається по планково. Доставляємо по всій Україні, можливе так само самовивіз зі складу в Києві.
Види оплати: розрахунок готівкою, безготівковий розрахунок, картою банку.
.Гарного вам ремонту та приємних емоцій від результату! :)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Высота | 40 мм |
| Ширина | 11.7 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 2700 мм |
| Материал | Алюминий |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Покрытие | Анодированное |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Состояние | Новое |
| Сорт плинтуса | A |
| Количество кабель-каналов | Без кабель-канала |
| Дополнительная комплектация | Заглушка, Соединитель, Угол внешний, Угол внутренний |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | RAL9003 белый |
Информация для заказа
- Цена: 170 ₴/пог.м



