м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77

Профіль алюмінієвий "Анти Плінтус" 15х20х2000 мм. анодований RAL9003 білий
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ALU-N1520-RAL9003
150 ₴/пог.м
Показать оптовые цены+380979535935
- +380 (63) 377-11-77Телефонуйте сюди: 0979535935
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Алюмінієвий плінтус - профіль "Антиплінтус" Ключук
Алюмінієвий профіль "Антиплінтус" - сучасний мінімалістичний профіль, який дозволяє перекрити технічний шов та не використовувати класичні типи плінтусів.Розміри планки: 15х20х2000 мм. Висота 15 мм.
Доступні кольори: в аноді, RAL 9003 (білий), RAL 9005 (чорний), RAL 7016 (графіт) та без покриття. Можемо пофарбувати в потрібний колір RAL.
Ціна вказана на погонний метр, продається планками. Вартість потрібного кольору уточнюйте.
Мінімалістичний "антиплінтус" – нове рішення для сучасних інтер'єрів!
Плінтус продається планками. Доставляємо по всій Україні, можливе так само самовивіз зі складу в Києві.
Види оплати: розрахунок готівкою, безготівковий розрахунок, картою банку.
Види оплати: розрахунок готівкою, безготівковий розрахунок, картою банку.
Хорошего Вам ремонта и приятных эмоций от результата! :)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ключук |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Алюминий |
| Сорт плинтуса | A |
| Вид плинтуса | Плинтус обыкновенный |
| Количество кабель-каналов | Без кабель-канала |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Покрытие | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | RAL9003 білий |
Информация для заказа
- Цена: 150 ₴/пог.м


