Коркова підлога Cork Інспая 700 Fashionable Antique White - Корк Ессенс Фешнебл Антік Вайт (Wicanders, Португалія)
Cork Inspire- це правильний вибір, який відповідає найвибагливішим потребам житлових та комерційних приміщень із помірним рухом. Екологічно чистий лак на основі керамічної суміші забезпечує надзвичайну міцність та довговічність. Три пробкові шари забезпечують усі переваги комфорту та добробуту, які надає пробка.
Підлогове покриття Cork Inspire- це:
- екологічність,
- тепла підлога,
- комфорт,
- тиша (зниження звуку при хотьбі до 53%),
- амортизація при хотьбі,
- висока зносостійкість покриття,
- високий опір ударним навантаженням, що зберігає падаючі речі цілими,
- зручність укладання плаваючим способом - система Corktech,
- есетичність та унікальність вигляду,
- товщина - 7мм.
Гарантія: для житлових приміщень - 15 років, для комерційних приміщень - 5 років.
Характеристики коркового покриття Cork Inspire:
Клас навантаження: 33 клас.
Замок: Сorkloc.
Покриття: HRT.
Розміри планок: 1225 x 190 x 7 мм.
В 1 упаковці: 1.86 м.кв., 8 планок.
Виробник: Wicanders, Португалія.
Доставка по всій Україні.
Замовляйте коркову підлогу та насолоджуйтесь затишком оселі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wicanders |
| Страна производитель | Португалия |
| Длина | 905 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Толщина | 10.5 мм |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Класс износостойкости | 33 |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.136 кв.м |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Самоклеющаяся | Нет |
| Тип присоединения | Замковое |
| Наличие фаски | Нет |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 969 ₴/кв.м



