Коркова підлога Вайс Корк Ідентіті Мунлайт - Identity Moonlight (Amorim, Португалія)
Wise Cork - це правильний вибір, який відповідає найвибагливішим потребам житлових та комерційних приміщень із помірним рухом. Екологічно чистий лак на основі керамічної суміші забезпечує надзвичайну міцність та довговічність. Три пробкові шари забезпечують усі переваги комфорту та добробуту, які надає пробка.
Підлогове покриття Wise Cork - це:
- екологічність,
- тепла підлога,
- комфорт,
- тиша (зниження звуку при хотьбі до 53%),
- амортизація при хотьбі,
- висока зносостійкість покриття,
- високий опір ударним навантаженням, що зберігає падаючі речі цілими,
- зручність укладання плаваючим способом - система Corktech,
- есетичність та унікальність вигляду,
- товщина - 7 мм.
Гарантія: для житлових приміщень - 15 років, для комерційних приміщень - 5 років.
Характеристики коркового покриття Wise Cork:
Клас навантаження: 33 клас.
Метод вкладання: клейовий
Покриття: лак HRT
Розміри планок: 1225 x 190x 7 мм.
В 1 упаковці: 1.862 м.кв., 8 планок.
Фаска: відсутня
Виробник: Wicanders, Португалія.

-
Захисний шар
-
Натуральний корковий шпон
-
Агломерований корок 3,2 мм
-
HDF-плита із замковмм з'єднанням Сorkloc
-
Інтегрована коркова підкладка 1,2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wicanders |
| Страна производитель | Португалия |
| Тип пробковых полов | Замковые |
| Класс износостойкости | 33 |
| Ширина панели | 190 мм |
| Длина панели | 1225 мм |
| Толщина панели | 7 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 1.862 кв.м |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Вид покрытия | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Ширина | 295 |
| Длина | 905 |
| Тип присоединения | Замковое |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Толщина | 10.5 |
| Самоклеющаяся | False |
| Наличие фаски | False |
- Цена: 2 969 ₴/кв.м




