м. Київ, вул.Саперно-Слобідська, 8, Киев, Украина
+380 (63) 377-11-77
Описание товара
Коркова підлога замкова Amorim, Fashionable White
Натуральне коркове покриття з міцною основою з HDF плити, за допомогою якої укладання плитки плаваючим способом завдяки замку стає легшим. Дизайн плитки Amorim представлена тонованими планками з натуральною корковою фактурою.
Тип з'єднання: замковий (плаваючий).
Покриття: PU.
Фаска: немає
Розміри планки: 10,5*295*905 мм.
В упаковці: 8 пачок, 2,136 м.кв.
Запрошуємо до нашого салону ознайомитись з новинками!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amorim |
| Страна производитель | Португалия |
| Класс износостойкости | 33 |
| Ширина панели | 295 мм |
| Длина панели | 905 мм |
| Толщина панели | 10.5 мм |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.136 кв.м |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Вид покрытия | Без покрытия |
| Состояние | Новое |
| Форма поставки материала | Модульная плитка |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Ширина | 180 |
| Длина | 1220 |
| Тип присоединения | Замковое |
| Тип поверхности | Гладкая, Фактурная |
| Толщина | 6 |
| Самоклеющаяся | False |
| Наличие фаски | True |
| Толщина защитного слоя | 0.55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴/кв.м



