Коркова підлога Корк Ессенс Лайн Тімід - Lane Timide (Wicanders, Португалія)
Cork Essence - це правильний вибір, який відповідає найвибагливішим потребам житлових та комерційних приміщень із помірним рухом. Екологічно чистий лак на основі керамічної суміші забезпечує надзвичайну міцність та довговічність. Три пробкові шари забезпечують усі переваги комфорту та добробуту, які надає пробка.
Підлогове покриття Cork Essence - це:
- екологічність,
- тепла підлога,
- комфорт,
- тиша (зниження звуку при хотьбі до 53%),
- амортизація при хотьбі,
- висока зносостійкість покриття,
- високий опір ударним навантаженням, що зберігає падаючі речі цілими,
- зручність укладання плаваючим способом - система Corktech,
- есетичність та унікальність вигляду,
- товщина - 10,5 мм.
Гарантія: для житлових приміщень - 15 років, для комерційних приміщень - 5 років.
Характеристики коркового покриття Cork Essence:
Клас навантаження: 33 клас.
Замок: Сorkloc.
Покриття: XtraMatt +.
Розміри планок: 1220 x 185х10,5 мм.
В 1 упаковці: 1,806.кв., 8 планок.
Фаска: 4х стороння 1мм
Виробник: Wicanders, Португалія.

-
Захисний шар
-
Натуральний корковий шпон
-
Агломерований корок 3,2 мм
-
HDF-плита із замковмм з'єднанням Сorkloc
-
Інтегрована коркова підкладка 1,2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wicanders |
| Страна производитель | Португалия |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Класс износостойкости | 33 |
| Покрываемая пачкой площадь | 1.806 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Ширина панели | 185 мм |
| Длина панели | 1220 мм |
| Толщина панели | 10.5 мм |
| Вид покрытия | Лак |
| Тип пробковых полов | Замковые |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Тип присоединения | Замковое |
| Самоклеющаяся | False |
| Ширина | 185 |
| Наличие фаски | True |
| Толщина | 10.5 |
| Длина | 1220 |
- Цена: 2 532 ₴/кв.м



Отправка с 29 июня 2026