Коркова підлога Корк Ессенс Ідентіті Тімід - Identity Timide (Wicanders, Португалія)
Cork Essence - це правильний вибір, який відповідає найвибагливішим потребам житлових та комерційних приміщень із помірним рухом. Екологічно чистий лак на основі керамічної суміші забезпечує надзвичайну міцність та довговічність. Три пробкові шари забезпечують усі переваги комфорту та добробуту, які надає пробка.
Підлогове покриття Cork Essence - це:
- екологічність,
- тепла підлога,
- комфорт,
- тиша (зниження звуку при хотьбі до 53%),
- амортизація при хотьбі,
- висока зносостійкість покриття,
- високий опір ударним навантаженням, що зберігає падаючі речі цілими,
- зручність укладання плаваючим способом - система Corktech,
- есетичність та унікальність вигляду,
- товщина - 10,5 мм.
Гарантія: для житлових приміщень - 15 років, для комерційних приміщень - 5 років.
Характеристики коркового покриття Cork Essence:
Клас навантаження: 33 клас.
Замок: Сorkloc.
Покриття: XtraMatt +.
Розміри планок: 905 x 295x 10,5 мм.
В 1 упаковці: 2,136 м.кв., 8 планок.
Фаска: відсутня
Виробник: Wicanders, Португалія.

-
Захисний шар
-
Натуральний корковий шпон
-
Агломерований корок 3,2 мм
-
HDF-плита із замковмм з'єднанням Сorkloc
-
Інтегрована коркова підкладка 1,2 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wicanders |
| Страна производитель | Португалия |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Класс износостойкости | 33 |
| Покрываемая пачкой площадь | 2.136 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Ширина панели | 295 мм |
| Длина панели | 905 мм |
| Толщина панели | 10.5 мм |
| Вид покрытия | Лак |
| Тип пробковых полов | Замковые |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Тип поверхности | Фактурная |
| Тип присоединения | Замковое |
| Самоклеющаяся | False |
| Ширина | 295 |
| Наличие фаски | False |
| Толщина | 10.5 |
| Длина | 905 |
- Цена: 2 220 ₴/кв.м







